Rolex Saat Alan Yerler

Rolex Saat Alan Yerler olarak bilinen firmamız 2013 yılından bu yana ikinci el rolex saat alım satım işi ile ilgilenmekteyiz. Firma olarak İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Muğla, Balıkesir olmak üzere bir çok il’de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firma olarak öncelikle saatlerimizin sertifikalı ve temiz olmasına özen göstermekteyiz. Fiyat teklifi sunmadan önce mutlaka müşterilerimizden whatsapp yada mail üzerinden rolex marka saatlerinizin fotoğraflarını ve sertifikalarını istemekteyiz. Sizler ürünlerinizin resimlerini gönderdikten sonra modeline göre bir fiyat çıkarmaktayız.

Rolex Saat Alan Yerler denilince hem verdiğimiz fiyat teklifi hemde sunduğumuz müşteri memnuniyeti olarak kolsaatialanyerler.com olarak bizler gelmekteyiz. Fiyat çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimizin çıkarları içi ince eleyip sık dokuyarak yapmaktayız. En yüksek fiyatı vererek hem siz değerli müşterilerimizi memnun etmeye çalışmaktayız hemde sizlerin elinde bulunan orjinal ikinci el rolex saatleri satın alarak para kazanmaya çalışmaktayız. Bizler eğer ikinci el rolex saatlerinize değerinde fiyat vermediğimiz takdirde o ürünü bizlere satmayacağınızı adımız kadar iyi bilmekteyiz. Onun için mutlaka bizlerden fiyat bilgisi almanızı tavsiye ederiz.

İkinci El Rolex Saat Alan Yerler

İkinci El Rolex Saat Alan Yerler diye bilinen firmamız 2013 yılından bu yana İstanbul’un Kadıköy ilçesinde hizmet vermektedir. Şuan firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde adresinize kadar gelerek ikinci el rolex saatlerinizi değerinde satın almaktayız.

Rolex 1905 yılında İngiltere’nin Londra şehrinde kurulmuştur. Rolex’in kurucuları olan Hans Wilsdorf ve Alfred Davis İsviçereden saat parçaları getirerek saat parçalarını ofislerinde birleştirerek ilk satışlarınızı kuyumculara satmışlardır. Daha sonra’dan ise